NL FR
NL FR

Wie is wie?


de heer mr. B. Roest (Bob)
notaris / fiscaal jurist
b.roest@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw mr. C.A.E. Heemstra (Carla)
toegevoegd-notaris / auditor / familierecht en registergoed LinkedIn-profiel van Astrid van Kleef weergeven
c.heemstra@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw A.V. van Kleef (Astrid)
jurist / internationale schenkingen / tevens Franstalig
a.vankleef@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851
 

mevrouw J.J. Vermeulen-van Hee (Anneke)
notarisklerk / registergoed
a.vermeulen@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456750

mevrouw C. Troost (Claudia)
notarieel medewerker / registergoed
c.troost@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456753

mevrouw T.A. Thomaes-Verhage (Tanja)
notarisklerk / familierecht en internationale schenkingen
t.verhage@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456755

mevrouw Y.S. Boers (Yvonne)
notarieel medewerkster / ondernemingsrecht
y.boers@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw S. Thomas (Stéphanie)
jurist / registergoed / agrarisch specialist
s.thomas@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456759

mevrouw N.S. Luteijn (Nicoline)
notarieel medewerkster / familierecht en internationale schenkingen
n.luteijn@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456751

de heer K. van Velzen (Koen)
notarieel medewerker / boekhouding
k.vanvelzen@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw J.A.J. Fremouw (Joyce)
notarieel medewerkster / directiesecretaresse
j.fremouw@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw J.A. Hamelijnck-Vermeulen (Anne)
notarieel medewerkster / receptie
a.hamelijnck@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw C. van Baal (Corien)
notarieel medewerkster / familierecht
c.vanbaal@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851